תחום הנהלת חשבונות חייב להיות מטופל בידי אנשי מקצוע, בין אם הם מנהלי חשבונות עובדי החברה ובין אם שכרתם את שירותיו של משרד רואי חשבון. כך או כך, הנהלת חשבונות לחברה מורכבת יותר מאשר לעוסק מורשה, מכיוון שחברה מחויבת על פי חוק לעמוד בדרישות נוספות.

 

הנהלת חשבונות כפולה

המאפיין הבולט של הנהלת חשבונות לחברה הוא שימוש בשיטת החשבונאות הכפולה (רישום כפול), שכל חברה בע"מ מחויבת להשתמש בה על פי חוק החברות (בנוסף לחלק מסוגי העסקים האחרים שמחויבים אף הם בהנהלת חשבונות כפולה).

חברה מחויבת שרואה חשבון מבקר מוסמך יחווה דעתו על דוחותיה כספיים, גם במקרה שהנהלת חשבונות מבוצעת בתוך החברה. נוסף על כך החברה חייבת להגיש מדי שנה לרשם החברות את המאזן ואת תמצית הדוחות הכספיים.

 

איך אנחנו מסייעים לחברות?

אנו מעניקים שירותי הנהלת חשבונות שוטפת לחברות, לצד שירותים משיקים כמו ייצוג מול רשויות המס, ייעוץ מס וחשבות שכר. כך שתקבלו מענה מקיף לכל הצרכים הפיננסיים של החברה תחת קורת גג אחת.

על מה אנחנו לא מתפשרים?

 • איכות

  במשרדנו עובדים מנהלי חשבונות מיומנים, מנוסים ובעלי ותק של שנים רבות.
  עובדי המשרד בעלי ידע מעמיק, השכלה רלוונטית רחבה וכישורי חשיבה אנליטית.

 • עדכניות

  על צוות המשרד נמנים רואי חשבון המתמחים בראיית חשבון, כלכלנים ומנהלי חשבונות. אנחנו פועלים לשדרוג תמידי של רמת השירות והמקצועיות באמצעות השתלמויות, ליווי מקצועי של העובדים וסטנדרטים גבוהים בגיוס עובדים.

 • מקצועיות

  העבודה במשרדנו מבוססת על מתודולוגיה מקצועית מובנית שמחייבת הקפדה על נהלי עבודה נכונים, על סדר ועל ארגון במטרה להימנע מטעויות מיותרות.

 • ניהול ובקרה

  השותפים במשרד מפקחים באופן שוטף על עבודת מנהלי חשבונות ומלווים אותם לאורך כל הדרך.

 • טכנולוגיה חדישה

  אנחנו משתמשים בתוכנות מתקדמות ואיכותיות כדי לעמוד בקו הראשון של נותני השירותים בענף.

 • התאמות בנקים חודשיות

  אנחנו מבצעים התאמות בנקים מדי חודש בחודשו כדי לאתר מקרים של תשלומים שלא דווחו להנהלת חשבונות או חיובים שבגינם לא הוצאו חשבוניות מס. כאשר ההשוואות נעשות סמוך לאירוע, עדיין ניתן לתקן טעויות מבלי להגרר לקנסות ומצבים לא נעימים.

הנהלת חשבונות – המקצועיות שלנו, השקט שלכם

 

ההתנהלות השוטפת מול רשויות המס מחייבת מקצועיות, דיוק ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, כמו גם מודעות לכל סעיפי החוק ולשינויים רגולטורים שנעשים מעת לעת.

אנחנו פועלים בהתאם לנהלי עבודה ברורים תוך הקפדה על סדר והתייחסות לכל פרט. אנחנו מקפידים על רמה גבוהה של שירות ומקצועיות, כדי שתוכלו להיות רגועים כדאי שהנהלת חשבונות של החברה שלכם תבצע במיומנות את העבודה ושאתם משלמים מס כחוק ולא שקל מעבר לנדרש.

 

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטופס הבא