שירות פיננסי לחברות

חשבות שכר

חשבות שכר

משרדנו נותן שירות לשכת שכר לחברות רבות ממגזרים שונים והננו בעלי ניסיון רב וידע מורחב בתחום דיני עבודה.

דוחות כספיים

דוחות כספיים

דוחות כספיים נערכים על ידי רואי חשבון מנוסים ובעל ידע חשבונאי מקיף, תוך תשומת לב מרבית לפרטים ולדיוק הדיווח, עמידה בכל הוראות התקינה המעודכנות ומתן הגילויים הנדרשים.

שירות הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות

אנו מעניקים שירותי הנהלת חשבונות שוטפת לחברות, לצד שירותים משיקים כמו ייצוג מול רשויות המס, ייעוץ מס וחשבות שכר. כך שתקבלו מענה מקיף לכל הצרכים הפיננסיים של החברה תחת קורת גג אחת.

שירות יעוץ מס ותכנון מס

יעוץ ותכנון מס

אנו מעניקים  ליווי וייעוץ מס מלא בכל הנוגע להיבטי מס השונים הנוגעים לסביבה עסקית של החברה.

שירות פיננסי לעצמאים ועסקים קטנים

תכנון מס

תכנון מס

ניסיון רב השנים יחד עם ידע מקצועי עדכני מאפשר למשרדנו להגיש דוחות שנתיים על הכנסה בצורה המדויקת והנכונה ביותר מבחינת תכנון מס, בעל העסק והחוק.

דיווח וייצוג בפני רשויות המס

דיווח ויצוג לפני רשויות המס

במסגרת שירותי הנהלת חשבונות אנו דואגים שכל הדיווחים לכל הרשויות יבוצעו בזמן. הקפדה על עמידה בזמני ההגשה ותשלום, מונעת תשלומי קנסות וריביות לרשויות.

שירות דוחות שנתיים

דוחות שנתיים

הגשת דוחות שנתיים היא לא משימה פשוטה. אנו נעמוד לרשותכם בכל תהליך הגשת הדוח על מנת להבטיח שהכל ייעשה בצורה הטובה והמדויקת עבורכם.

תמונה שירות יעוץ עסקי

יעוץ עסקי

משרדנו מלווה ומעניק שרותי ייעוץ עסקי לעסקים מסקטורים רבים כגון: הייטק, סטרטאפים, נדל"ן ותשתיות, מלונאות, תיירות, מזון, ייבוא וייצוא, שיווק ופרסום, ביטוח, מקצועות חופשיים, קמעונאות, סיטונאות ועוד.

הצהרת הון

הצהרת הון

קיימת חשיבות רבה בהכנת הצהרת הון מדויקת ככל הניתן, ולא לשכוח לציין את כל הנכסים והתחייבויות הקיימים לבעל העסק. הכנת הצהרת הון מדויקת ונכונה מונעת שאלות וברורים מיותרים בהמשך מצד רשויות המס.

יש לכם שאלות? צרו איתנו קשר